Zlevněné zboží Automatická pračka Bosch Serie | 6 WAT28460CS bílá DOPRAVA ZDARMA

Automatická pračka Bosch Serie | 6 WAT28460CS bílá DOPRAVA ZDARMA - 11% sleva


Automatická pračka Bosch Serie | 6 WAT28460CS bílá   DOPRAVA ZDARMA

Zboží již není dostupné


Automatická pračka Bosch Serie | 6 WAT28460CS bílá DOPRAVA ZDARMA z kategorie bílé zboží, pračky a sušičky, pračky s předním plněním, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Euronics a budete spokojení s dodaným Automatická pračka Bosch Serie | 6 WAT28460CS bílá DOPRAVA ZDARMA .

Bosch WAT28460CS Předem plněná pračka Bosch WAT28460CS se postará o to, že na žádném kousku oblečení nezůstane ani stopa po skvrnách nebo snad zápach potu. Přístroj disponuje motorem EcoSilence Drive a dokáže automaticky vyvažovat. Můžete si navolit otáčky až na 1 400 ot/min a vybrat z bohaté nabídky programů pomocí tlačítek TouchControl. Pro koho ...je určená? S kapacitou 8 kg se pračka skvěle hodí i do větších domácností se čtyřmi nebo pěti členy. Dovnitř se pohodlně vejde i větší množství prádla, aby měl každý člen rodiny vždy oblečení čisté a připravené k nošení. Navzdory velké kapacitě pračka nezabere mnoho prostoru, takže ji můžete zapojit i v menších koupelnách v panelových bytech. LED displej Na přední straně pračky se nachází přehledný LED displej. Na něm se dozvíte všechny potřebné informace o aktuálním pracím cyklu. Uvidíte ukazatel průběhu programu, nastavenou teplotu i otáčky. Nechybí údaj o zbývajícím čase praní nebo možnost aktivace odloženého konce pracího cyklu, a to až na 24 hodin dopředu. V neposlední řadě displej ukazuje také odhadovanou spotřebu, takže vždy budete vědět, kolik energie k praní spotřebič používá. Jeho pokročilý motor zajistí nízkou spotřebu, hlučnost i vibrace. Důkazem je i zařazení pračky do nejúspornější energetické třídy A+++.   Předem plněná pračka se postará o prádlo i pro početnou rodinu, do bubnu se ho vejde až 9 kg.   Automatická úspora vody Pračka vám během svého chodu ušetří maximum vody, aniž byste museli dělat kompromisy co do kvality praní. Systém ActiveWater Plus dokáže rozpoznat typ tkaniny a množství náplně. Tomu následně přizpůsobí spotřebu vody. V patentovaném bubnu se prádlo ještě rychleji namočí a vypere.   EcoSilence motor Kvalitní motor s dlouhou životností dokáže efektivně redukovat vibrace. Pyšní se v

Produkt je výrobek značky Bosch ,distribuovaný s EAN kódem 4242005191345.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Automatická pračka Bosch Serie | 6 WAT28460CS bílá DOPRAVA ZDARMA